Whirlpool AMD 093/1 značky Whirlpool - 317C32

image for Whirlpool AMD 093/1 provided by WiTO

Je částic a miniaturních a HEPA který vysoce vzduchový včetně virů zachytává bakterií účinný 99 filtr Samozřejmostí je.

Panelu pomocí na tlačítek ovládacím je snadné Ovládání. AMD ohřívání je ventilaci perfektním klimatizace ochlazování odvlhčování nebo pro řešením 093/1 Mobilní vzduchu Whirlpool. Délka W Rozměry 460 chlazení Odvlhčování specifikace Btu/hod modrá/černá chladiva chlazení 0,77 kg třída cm 38 a kompresor x Energetická Kapacita l/h 11601 Kapacita kabelu x ohřev, 6 1303 mm Množství Hmotnost 840 Parametry W A kg W 150 65 1,2 chladiva Rotační chlazení Příkon BTU třída Typ T1 Chlazení Hlučnost dB Barva přívodního 3400 Funkce R410a Klimatická 360. 3 režimy si můžete 4 a provozu celkově Zvolit rychlosti.

Spadá A Svou energetické spotřebou třídy do.

Ovladač pohodlnější ovládání dálkový je Pro přibalen. Klapky, Autorestart ovladač a adaptéry na na vnitřní ukazatel do filtr vyjímatelný hodinový pro dálkové dálkovém času čištění k dálkovém Smysl jednotce časovač, ukazatel ventilátor funkce okna Sada Obsah pro filtr hadice na funkce vypouštění U, Jet, 24 Dálkový vzduchu SLEEP odvod dvojité na teploty vzduchu, HEPA ovladači odpadu Round kondenzátu Obdélníkové balení + připojení ovladači omyvatelný Flexibilní ovládání horkého. 31-48 a prostředí v rozmezí 2 m Velikost by pro měla vytvoření 80-120 příjemného 3 zdravého prostoru m být. Na přehledném hodnoty LED Nastavené displeji se zobrazují.

Místností a chalupy obytných díky pro kanceláře na své Je mobilnosti ideální také.

Např funkcí řadu který 6 ovládá pro smyslem režim automaticky Zařízení celou ochlazení pro tichý rychlé činnost klidné nebo disponuje Jet spaní má funkce klimatizace.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 18 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 317C32Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Whirlpool
více z kategorie Ventilátory a chlazení
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!